Az iskola az életre
nevel
Farkasszemet nézünk.
Gyenge vagyok.Mosolya
láthatatlan
kúszik,végünk.
Én vagyok a szépség.
a kultúra, mindenki
hite: van igazság!
Ő a civilizáció
ivadéka.
Megölni jött, gyermek
voltam, ö rajtam fölnőtt.
Megmérkőztünk, dühös lett.
Akármit tettem a
visszájára
fordított:
igazságtalanság.
Kiszúrja a szemem.
Mi maradt: fásultság.
Vérzem értetek.
A kultúra vége a
civilizáció.
Demokrácia,
szépségeseny
A kétarcú vadhajtás
mindig lesen.
Most, ki tanítja: a
gyengébb jó,
Már ő is tapossa, hát
feladlak:
igazságérzet.
- ha hagylak, veled
vérzem el.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése