Népszerű bejegyzések

2015. március 3., kedd

Az iskola az életre nevel



Az iskola az életre nevel

Farkasszemet nézünk.
Gyenge vagyok.Mosolya
láthatatlan kúszik,végünk.

Én vagyok a szépség.
a kultúra, mindenki
hite: van igazság!

Ő a civilizáció ivadéka.
Megölni jött, gyermek
 voltam, ö rajtam fölnőtt.

Megmérkőztünk, dühös lett.
Akármit tettem a visszájára
fordított: igazságtalanság.

Kiszúrja a szemem.
Mi maradt: fásultság.
Vérzem értetek.

A kultúra vége a civilizáció.
Demokrácia, szépségeseny
A kétarcú vadhajtás
mindig lesen.

Most, ki tanítja: a gyengébb jó,
Már ő is tapossa, hát feladlak:
igazságérzet.

- ha hagylak, veled
vérzem el.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése