Vagyok
Én vagyok, te vagy.
Ami én vagyok, te vagy.
Ha folyik rád az eső,
letörlöm a homlokom.
Szeretlek téged,
s magamat simogatom.
Gyűlöllek is,
mérges vagyok rád,
a saját hangom szid,
a szívem engem gyaláz.
Bántottalak. Megöltem magam.
A húsomat haraptam és
a véred keresztülcsorgott rajtam.
És így lettél újra belőlem
Jancsi baba,
gyermek vagyok én is,
öreg, bakfis vagy bak,
minden ami vagyok, te is vagy.
Én vagyok, te vagy.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése